Betlejem Poznańskie 2023 czas zacząć: Świąteczna magia na Placu Wolności

Betlejem Poznańskie 2023
fot. Robert Woźniak

Betlejem Poznańskie 2023, odbywające się na Placu Wolności, zaprasza nie tylko mieszkańców Poznania do świątecznego świata pełnego atrakcji, wystawców z różnych krajów oraz unikatowych smakołyków. To wydarzenie staje się niezapomnianym doświadczeniem dla wszystkich odwiedzających.

Atrakcje Betlejem Poznańskiego 2023

Na Placu Wolności zagościło mnóstwo atrakcji, w tym powracające po 4 latach młyńskie koło oraz różnorodne karuzele świąteczne, które zapewniają radosną atmosferę dla odwiedzających w każdym wieku. Wystawcy z całego świata, w tym z Włoch, Hiszpanii, Francji czy Holandii, prezentują swoje wyroby, tworząc wyjątkową atmosferę międzynarodowego jarmarku. Dodatkowo, od 18 listopada, Betlejem Poznańskie 2023 rozszerza swoje działania na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Smaki Świąt Bożego Narodzenia: Od tradycyjnych przysmaków do nowości

Betlejem Poznańskie 2023 po raz pierwszy oferuje amerykańskie corndogi, obok tradycyjnych oscypków, bigosu czy jadalnych kasztanów. Różnorodność kulinarna jarmarku zapewnia wyjątkowe doznania smakowe dla każdego. Oprócz stoisk z jedzeniem i rękodziełem, Betlejem Poznańskie oferuje bogaty program wydarzeń kulturalnych, w tym koncerty, warsztaty i spotkania z bajkowymi postaciami, zachęcając do wspólnego świętowania i przeżywania magii Bożego Narodzenia​.

Wszystkie atrakcje sprawdzisz na stronie Poznańskiego Jarmarku Świątecznego

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Na czasie

Polecane