Budowa Przystanku i Skweru przy ul. Roboczej – Zmiany w Komunikacji Miejskiej!

Budowa Przystanku i Skweru przy ul. Roboczej - Zmiany w Komunikacji Miejskiej!

Rozpoczyna się nowy etap w rozwoju infrastruktury miejskiej! Budowa przystanku i skweru przy ulicy Roboczej staje się faktem, a wraz z nią niesie za sobą pewne zmiany w organizacji ruchu i funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Od 11 marca br. mieszkańcy będą musieli przywyknąć do nowych uwarunkowań na drogach oraz dostosować się do zmienionego układu przystanków autobusowych.

Jakie zmiany będą obowiązywać?

W związku z budową przystanku i skweru przy ul. Roboczej obowiązywać będą następujące zmiany:

  • Jednokierunkowa ulica Robocza – fragment ulicy Roboczej pomiędzy ulicami Kosińskiego a Fabryczną zostanie tymczasowo zmieniony na jednokierunkową. Ruch pojazdów będzie możliwy tylko w kierunku ulicy Fabrycznej. W związku z tym, autobusy linii 171 kierujące się w stronę osiedla Wichrowe Wzgórze będą kursować ulicą Kosińskiego do ulicy Roboczej, pomijając ulice Prądzyńskiego i Fabryczną.
  • Przeniesienie przystanku „Robocza 01” – przystanek „Robocza 01” położony na ulicy Roboczej w kierunku ulicy Fabrycznej zostanie przesunięty bliżej ulicy Kosińskiego.
  • Tymczasowy przystanek „Robocza 92” – w celu zapewnienia możliwości korzystania z przystanku „Robocza 02” (ROBO02) dla pasażerów zmienia się układ przystanków. Tworzony jest tymczasowy przystanek „Robocza 92” (ROBO92) na ulicy Roboczej za ulicą Kosińskiego w kierunku centrum. Przystanek „Robocza 02” będzie tymczasowo nieczynny.

Te zmiany mają na celu usprawnienie komunikacji miejskiej i zapewnienie maksymalnego komfortu podróży mieszkańcom. Miejski Zarząd Dróg i Transportu zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby proces przejścia przez okres zmian był jak najmniej uciążliwy.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Na czasie

Polecane

Korzyści związane z automatyzacją w nawożeniu roślin!

Korzyści związane z automatyzacją w nawożeniu roślin!

Automatyzacja nawożenia roślin to nowoczesne rozwiązanie, które przyczynia się do optymalizacji procesów uprawowych i zwiększenia efektywności produkcji rolniczej. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii, możliwe jest dokładne

zdrowie pracownika

Zdrowie pracownika – jak o nie dbać?

W dzisiejszych czasach zdrowie pracownika staje się coraz ważniejszym tematem zarówno dla pracodawców, jak i dla samych zatrudnionych. Dbając o zdrowie psychiczne i fizyczne, możemy