Galerie handlowe w Poznaniu

galerie handlowe w Poznaniu

Galerii handlowych w Poznaniu jest bardzo wiele z uwagi na wielkość tego miasta. Są to obiekty często odwiedzane przez wielu ludzi. Można w nich kupić prawdziwe dzieła, jak adriatica zegarki. Chętnie do nich zaglądają rodziny z dziećmi, zakochani lub pojedyncze osoby chcące zrobić konkretne zakupy. W galeriach handlowych nie zrobimy tylko zakupów w postaci odzieżowych, akcesoriów domowych czy sprzętów biurowych ale także jest tam miejsce żeby zjeść ciastko czy obiad lub napić się gorącej kawy i herbaty stąd też wiele punktów gastronomicznych czy restauracji. Mówiąc jednym słowem można znaleźć tam dosłownie wszystko i zrobić wszystko bo w galeriach handlowych dostępne są kina czy miejsca gdzie można zostawić dzieci bawiące się w zamku z kulkami by na spokojnie oddalić się i zrobić zakupy do domu czy pozałatwiać najważniejsze sprawy.

Galeria handlowa Stary Browar

Jest to miejsce często uczęszczane przez osoby zamożne, ponieważ jest tam dużo restauracji na bardzo wysokim poziomie oraz sklepów raczej z cenami przeważającymi niż w innym sklepach. Ta galeria handlowa umiejscowiona jest na ulicy Półwiejskiej, jednej z najbardziej uczęszczanych ulic Poznania. Co ciekawe, w Starym Browarze parking jest płatny ale jak wykona się zakupy powyżej 50 zł to opłata za parking zostanie pomniejszona o 50% w momencie okazania dowolnego paragonu za zakupy.

Centrum handlowe Avenida

Avenida Poznań to serce Poznania, ponieważ umiejscowiona jest w samym budynku dworca głównego w Poznaniu. Jest to idealne rozwiązanie dla podróżnych, którzy mają czas aby dokonać przesiadki i zrobić kilka zakupów czy nawet zjeść bo Avenida Poznań ma bardzo dużo restauracji, punktów gastronomicznych nawet tych fast foodowych więc zyskuje się tutaj przede wszystkim na czasie. Jest tu ponad 200 lokali handlowych.

Galeria handlowa Posnania

Jedno z najbardziej prestiżowych miejsc w Poznaniu. Na otwarciu tego centrum handlowego była nawet zaproszona Eva Longoria – znana aktorka amerykańska. Posnania charakteryzuje się nowoczesnym rozwiązaniem architektonicznym i łączy w sobie funkcje handlowe, rozrywkowe a nawet biurowe bo z pewnością można znaleźć tam miejsce aby sobie na spokojnie popracować.

Wyżej wymienione galerie handlowe to nie wszystko co posiada tak wielki Poznań. Jest jeszcze wiele innych ciekawych centrów handlowych, w którym można zrobić zakupy, zjeść czy po prostu rozerwać się. Są nimi: Galeria Malta, Galeria Pestka, Poznań Plaza, King Cross Marcelin, Kupiec Poznański, Galeria M1, Galeria A2, Galeria Dębiec i wiele innych.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Na czasie

Polecane

Korzyści związane z automatyzacją w nawożeniu roślin!

Korzyści związane z automatyzacją w nawożeniu roślin!

Automatyzacja nawożenia roślin to nowoczesne rozwiązanie, które przyczynia się do optymalizacji procesów uprawowych i zwiększenia efektywności produkcji rolniczej. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii, możliwe jest dokładne

zdrowie pracownika

Zdrowie pracownika – jak o nie dbać?

W dzisiejszych czasach zdrowie pracownika staje się coraz ważniejszym tematem zarówno dla pracodawców, jak i dla samych zatrudnionych. Dbając o zdrowie psychiczne i fizyczne, możemy