Historyczne tramwaje wsparciem dla WOŚP

Historyczne tramwaje wsparciem dla WOŚP
fot. MPK Poznań

Poznańska tradycja w nowoczesnym wydaniu – historyczne tramwaje wyjadą na ulice, by wesprzeć 32. Finał WOŚP. Pasjonaci dawnych czasów i duch miasta mogą połączyć przyjemne z pożytecznym, podróżując zabytkowymi wagonami i jednocześnie dokonując dobrego uczynku.

Niedzielna podróż z przeszłością

W najbliższą niedzielę, 28 stycznia, na linię 6 wyruszą wagony, które na co dzień są świadkami historii miasta. Od godziny 15:30 między Miłostowem a Budziszyńską, będzie można przemierzać Poznań bez tradycyjnego biletu – wystarczy wsparcie dla WOŚP.

W trosce o zdrowie – motyw przewodni WOŚP

W tym roku celem zbiórki jest wsparcie dla „Płuc po pandemii”. Wszystkie darowizny z podróży historycznymi tramwajami przyczynią się do poprawy opieki medycznej dla dzieci i dorosłych. Oprócz podróży tramwajami, istnieje możliwość udziału w licytacjach, w tym przejażdżki z Prezesem MPK Poznań. To niepowtarzalna okazja, by poznać tramwajowe kulisy i przyczynić się do pomocy potrzebującym.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Na czasie

Polecane

Jak skutecznie rekrutować specjalistów?

Jak skutecznie rekrutować specjalistów?

Proces rekrutacji specjalistów jest kluczowy dla każdej firmy, która pragnie osiągnąć sukces i rozwijać się w konkurencyjnym środowisku. W Poznaniu, gdzie rynek pracy dynamicznie się