Jakie są najlepsze kluby w Poznaniu?

Kluby w Poznaniu

Poznań to miasto położone w zachodniej Polsce. Charakteryzuje się niepowtarzalnym klimatem, wszechobecną kulturą i zabytkami, których nie można przegapić. Dla wielu Poznań to miasto kojarzone przede wszystkim z koziołkami. Warto jednak wspomnieć, że możemy tu również podziwiać wspaniały renesansowy ratusz czy najpopularniejsze latem jezioro Malta. Poznań to miasto o bogatej historii, ale też miasto idące z duchem czasu. Może zapewnić bardzo bogate usługi dla osób spragnionych życia nocnego. Lista klubów nocnych ze świetną muzyką jest imponująca. Gdzie więc warto się wybrać?

Gdzie iść na imprezę w Poznaniu?

Jesteś nowy w Poznaniu i zastanawiasz się, jak wygląda imprezowa mapa tego miejsca. Przedstawiamy subiektywne zestawienie najlepszych klubów w Poznaniu. Sprawdź, gdzie pojechać w najbliższy weekend!

SQ Club SQ – to jeden z najbardziej znanych klubów w Poznaniu. Tutaj będziesz się bawić mocną muzyką techno grającą do białego rana. W klubie często odbywają się ekscytujące koncerty gwiazd muzyki pop.

Club HaH Hah – Tak naprawdę klub Artystyczno-Muzyczny Niebo i Piekło znany jest każdemu mieszkańcowi Poznania. Naprawdę długie kolejki w weekendy. Klub mieści się w starej gorzelni i wyróżnia się pięknym wystrojem. Do dyspozycji Gości są trzy pokoje, z których jeden jest zarezerwowany dla mężczyzn. Będąc w Poznaniu nie można ominąć tego miejsca.

Cuba Libre Social Club – Cuba Libre z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom tańca latynoamerykańskiego. Na terenie obiektu odbywają się imprezy taneczne, często połączone z nauką. Spotkasz tu naprawdę doświadczonych tancerzy, którzy z przyjemnością wprowadzą Cię w ognisty świat Ameryki Południowej. Klimat tego miejsca jest naprawdę świetny.

Kluby karaoke w poznaniu

Ostatnie dni karnawału nie muszą być taneczne. Możesz pobawić się śpiewając karaoke. Dla wszystkich, którzy kochają śpiewać i zawsze chcieli popisać się przed publicznością, przygotowaliśmy listę miejsc, w których kilka razy w tygodniu chętni goście prezentują swoje umiejętności wokalne przed mikrofonami i publicznością.

Pop Art – Pop art to gratka dla prawdziwych miłośników karaoke, którym nigdy nie znudzi się śpiewanie. 7 dni w tygodniu śpiewają tam największe polskie i zagraniczne przeboje w wykonaniu 18 amatorów i gwiazd wokalnych. Chętnych do śpiewania nie brakuje, dlatego w weekendy nadal obowiązują zapisy. Utalentowani śpiewacy otrzymują bezpłatną degustację swojej ulubionej wódki.

Tafla – Do Tafli można wybrać się na karaoke we wtorki, czwartki i niedziele. W środy organizowane są zajęcia łączone karaoke i tańce. Repertuar pieśni polskich i zagranicznych jest bogaty, a na sali jest tyle miejsca, że ​​podczas gdy jedni goście śpiewają, inni mogą tańczyć.

Kuźnia Rock Pub – Ponad 20 000 utworów – tak szeroki repertuar czeka na miłośników karaoke, którzy zdecydują się wystąpić w Kuźni. W obiekcie odbywają się występy od 22:00 do 6:00 w poniedziałki, czwartki i piątki, a oblężenie jest bardzo duże.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Na czasie

Polecane