Nowy przystanek tymczasowy

Nowy przystanek tymczasowy

Nowy tymczasowy przystanek „Skibowa” został uruchomiony na trasie objazdowej dla autobusowych linii miejskich nr 154 i 220 oraz podmiejskich nr 431, 432 i 435. Decyzja ta została podjęta w związku z budową ronda na Szczepankowie, która wpłynęła na organizację ruchu na ulicach Ługańskiej oraz Szczepankowo.

Zgodnie z informacją przekazaną przez rzecznika ZTM, Bartosza Trzebiatowskiego, nowy przystanek „Skibowa” został umiejscowiony na ulicy Rodawskiej, na wysokości posesji 24a. Przystanki Ługańska i Wieprawska zostały tymczasowo wyłączone z użytkowania, natomiast przystanek Szczepankowo przeniesiono na ulicę Skibową.

W związku z trasą objazdową, autobusy linii nr 154, 220, 431, 432 i 435 kursują ulicami Ostrowską, Rodawską i Skibową, aby dotrzeć do Szczepankowa, Spławia i Tulec. Na trasie objazdu autobusy zatrzymują się na istniejących przystankach Łopawska i Rodawska oraz na nowym przystanku tymczasowym Szczepankowo na ulicy Skibowej.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Na czasie

Polecane

Korzyści związane z automatyzacją w nawożeniu roślin!

Korzyści związane z automatyzacją w nawożeniu roślin!

Automatyzacja nawożenia roślin to nowoczesne rozwiązanie, które przyczynia się do optymalizacji procesów uprawowych i zwiększenia efektywności produkcji rolniczej. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii, możliwe jest dokładne

zdrowie pracownika

Zdrowie pracownika – jak o nie dbać?

W dzisiejszych czasach zdrowie pracownika staje się coraz ważniejszym tematem zarówno dla pracodawców, jak i dla samych zatrudnionych. Dbając o zdrowie psychiczne i fizyczne, możemy