Przerwa w dostawie ciepłej wody dla mieszkańców Poznania od 18 do 20 lipca!

Przerwa w dostawie ciepłej wody

Operator miejskiej sieci ciepłowniczej zaplanował niezbędne prace serwisowe na terenie poznańskich Rataj. Z tego powodu blisko 140 zbiorczych odbiorców w okolicach ulicy Kurlandzkiej będzie czasowo pozbawionych dostępu do ciepłej wody. To oznacza, że mieszkańcy Poznania będą musieli przez pewien czas radzić sobie bez tego podstawowego zasobu.

Przerwa w dostawie ciepłej wody rozpocznie się 18 lipca o godzinie 5:30 i potrwa do 20 lipca, tuż przed północą. W trakcie trwania prac planowane jest wymienienie klap sekcyjnych na sieci magistralnej oraz rur, które dostarczają ciepłą wodę do okolicy. Aby to zrealizować, konieczne będzie wyłączenie dostaw wody do 139 odbiorców w tym rejonie.

Mieszkańcy osiedli Przemysława, Rusa i Tysiąclecia na Ratajach, a także zamieszkujących ulice Bliźniąt, Byka, Chartowo, Dymka, Luboińskiej, Folwarcznej, Franowo, Lwa, Wołynki, Szwajcarskiej, Wagi, Wiankowej i Żelaznej będą dotknięci brakiem ciepłej wody podczas trwania prac serwisowych. Operator sieci ciepłowniczej wcześniej poinformował mieszkańców o planowanym terminie i konieczności przerwy w dostawach.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Na czasie

Polecane

Korzyści związane z automatyzacją w nawożeniu roślin!

Korzyści związane z automatyzacją w nawożeniu roślin!

Automatyzacja nawożenia roślin to nowoczesne rozwiązanie, które przyczynia się do optymalizacji procesów uprawowych i zwiększenia efektywności produkcji rolniczej. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii, możliwe jest dokładne

zdrowie pracownika

Zdrowie pracownika – jak o nie dbać?

W dzisiejszych czasach zdrowie pracownika staje się coraz ważniejszym tematem zarówno dla pracodawców, jak i dla samych zatrudnionych. Dbając o zdrowie psychiczne i fizyczne, możemy