Czym są targi Rybomania?

Czym są targi Rybomania?

Rybomania to jedne z najważniejszych wydarzeń wędkarskich w całej Europie. Cechą charakterystyczną tego wydarzenia jest fakt, że odbywa się w kilku miastach Polski. Na targach możemy znaleźć tłumy zwiedzających i setki wystawców. Na Rybomani znajdziemy również efekty specjalne. Szeroka gama wydarzeń z udziałem mistrzów wędkarstwa oraz intensywny program targów, przyciąga widzów, jak magnes. 

Czego dotyczą targi Rybomania?

Każda edycja tego niesamowitego ma swój indywidualny i oryginalny charakter. Podczas wystaw możemy zobaczyć nowości, które aktualnie pojawiły się na rynku oraz dokonać zakupów i odpowiednio przygotować się do przyszłego sezonu wędkarskiego. Na tym wydarzeniu możemy poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach oraz porozmawiać, ze znanymi osobami ze świata wędkarskiego. Wędkarze podczas wydarzenia dzielą się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami, związanymi z rybołówstwem. 

Kiedy i gdzie odbyły się targi Rybomania w Poznaniu?

Targi Rybomania rozpoczęły się 3 marca i trwały do 5 marca 2023 roku. Jeśli chodzi o miejsce wydarzenia były nim Międzynarodowe Targi Poznańskie. Jest to o tyle wygodna lokalizacje, że znajduje się praktycznie obok dworca, przez co duża część osób nie będzie miała żadnego problemu z dojazdem. 

Ile kosztują targi Rybomania?

Jeśli chcemy wybrać się na targi Rybomania będziemy musieli zapłacić różną kwotę w zależności od dnia, w którym się tam pojawimy. W pierwszy dzień targów dostępne były tylko bilety VIP, których koszt wynosił 150 złotych. W sobotę i niedzielę natomiast, za jeden dzień targów musieliśmy zapłacić 40 złotych bez rejestracji, a w przypadku biletu ulgowego był to koszt w granicach 35 złotych. Wędkarze wybierający się na wydarzenie najwięcej musieli jednak zapłacić za kartę parkingową, która kosztowała aż 60 złotych.

Do kogo skierowane są targi Rybomania?

Targi Rybomania w głównej mierze skierowane są dla wędkarzy i osób interesujących się rybołówstwem. Nie jest jednak powiedziane, że na takich targach pojawiają się tylko i wyłącznie wędkarze.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Na czasie

Polecane