Tragedia w Poznaniu: Zbrodnia z zazdrości wstrząsnęła Polską

Tragedia w Poznaniu
fot. Jakub Kaczmarczyk - PAP

W niedzielę po południu doszło do tragicznego zdarzenia na ulicy Święty Marcin w Poznaniu. Dwóch mężczyzn straciło życie w wyniku strzelaniny, która miała miejsce w centrum miasta. Śledczy będą ustalać szczegóły tego tragicznego incydentu.

Mężczyźni w wieku 30 i 31 lat stracili życie w wyniku strzelaniny. Policja zabezpieczyła broń, która została użyta w ataku. Teren zdarzenia został odgrodzony, a śledczy będą szczegółowo badać relacje między ofiarami oraz powody, które doprowadziły do tej tragedii.

Zbrodnia z zazdrości
fot. Jakub Kaczmarczyk – PAP

Zdarzenie miało miejsce w ogródku restauracyjnym obok jednego z hoteli. W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania, które pokazują dramatyczną sytuację. Według relacji świadków, sprawca najpierw oddał strzał w mężczyznę, a następnie popełnił samobójstwo. Wszystko działo się na oczach roztrzęsionej 20-latki, która błagała o pomoc.

Według wstępnych ustaleń, sprawca, Mikołaj B., miał problemy z niespełnioną miłością do 20-letniej Julii H. Para miała się zaręczyć kilka dni przed tragedią. Znajomi opisują mordercę jako osobę niezdolną do pogodzenia się z zakończeniem związku. Ofiara – Konrad D. był aktywny społecznie i pracował w Filharmonii Łódzkiej. Przez Internet poznał Julię H., co miało przyczynić się do wydarzeń tego tragicznego dnia.

Tragedia ta wstrząsnęła Poznaniem i całym krajem. Policja i śledczy będą teraz dokładnie analizować tę sprawę, aby ustalić wszystkie szczegóły i motywy, które doprowadziły do tej straszliwej zbrodni.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Na czasie

Polecane

Jak skutecznie rekrutować specjalistów?

Jak skutecznie rekrutować specjalistów?

Proces rekrutacji specjalistów jest kluczowy dla każdej firmy, która pragnie osiągnąć sukces i rozwijać się w konkurencyjnym środowisku. W Poznaniu, gdzie rynek pracy dynamicznie się