Tragiczny wypadek w Chodzieży: Potrącenie przez pociąg na ulicy Tuwima

Tragiczny wypadek w Chodzieży
OSP Chodzież - profil na Facebooku

W Chodzieży doszło do tragicznego wypadku na ulicy Tuwima. Strażacy z JRG Chodzież i OSP Chodzież, wraz z Policją i Służbą Ochrony Kolei, podjęli działania na miejscu zdarzenia. Niestety, życia poszkodowanej osoby nie udało się uratować.

Zgłoszenie dotarło do służb we wtorek przed północą. Oficer dyżurny wielkopolskich strażaków potwierdził, że w wyniku wypadku zginął mężczyzna w wieku około 20 lat. Działania ratownicze zakończyły się około godziny 1:00.

Tragiczne zdarzenie spowodowało utrudnienia na trasie kolejowej Chodzież – Poznań. Kierowcy podróżujący drogą krajową nr 11 również musieli się liczyć z utrudnieniami. Ruch wahadłowy został wprowadzony na miejscu zdarzenia z powodu prowadzonych akcji służb. Strażacy, policjanci, ratownicy medyczni i służba ochrony kolei wciąż prowadzą działania na miejscu.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Na czasie

Polecane

Korzyści związane z automatyzacją w nawożeniu roślin!

Korzyści związane z automatyzacją w nawożeniu roślin!

Automatyzacja nawożenia roślin to nowoczesne rozwiązanie, które przyczynia się do optymalizacji procesów uprawowych i zwiększenia efektywności produkcji rolniczej. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii, możliwe jest dokładne

zdrowie pracownika

Zdrowie pracownika – jak o nie dbać?

W dzisiejszych czasach zdrowie pracownika staje się coraz ważniejszym tematem zarówno dla pracodawców, jak i dla samych zatrudnionych. Dbając o zdrowie psychiczne i fizyczne, możemy