Uciekł w kajdankach z komisariatu – Sprawca złapany na Winogradach

ucieczka w kajdankach

W Poznaniu rozegrał się niczym scenariusz filmu kryminalnego: mężczyzna, zatrzymany przez policję za kradzież, uciekł w kajdankach sprzed komisariatu, wykorzystując moment nieuwagi funkcjonariuszy. Po kilku dniach poszukiwań został zatrzymany w dzielnicy Winogrady.

Poszukiwania zbiega na poznańskich Winogradach

Policja, po otrzymaniu informacji o miejscu pobytu uciekiniera, przystąpiła do akcji. Został on zatrzymany w mieszkaniu na poznańskich Winogradach, co zakończyło kilkudniowe intensywne poszukiwania przez funkcjonariuszy ze Starego Miasta oraz Północy. Mężczyzna, który wcześniej został zatrzymany za kradzież sklepową, teraz musi zmierzyć się z dodatkowymi konsekwencjami swojej ucieczki. Rzecznik wielkopolskiej policji informuje, że grozi mu do dwóch lat więzienia za sam akt ucieczki z aresztu.

Ucieczka z aresztu w centrum Poznania

Policja rozważa, jak doszło do ucieczki mężczyzny sprzed Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto, co stawia pod znakiem zapytania procedury bezpieczeństwa i nadzoru nad zatrzymanymi. Ten incydent podkreśla potrzebę weryfikacji i wzmocnienia środków zapobiegawczych, aby zapewnić, że podobne zdarzenia nie powtórzą się w przyszłości​.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Na czasie

Polecane