Apokryfy: Koncert Wieńczący Projekt Poznań Wielu Religii!

Projekt Poznań Wielu Religii
fot. wydarzenie koncert duetu Apokryfy - Facebook

Serdecznie zapraszamy na koncert duetu Apokryfy, który zakończy projekt „Poznań Wielu Religii”. Wydarzenie odbędzie się w środę, 24 maja 2023 roku o godzinie 16:30 w Przystanku Pireus.

Apokryfy to unikalny zespół, którego twórcami są Barbara Derlak – wokalistka i religioznawczyni znana m.in. z występów w Afrokolektywie oraz Sebastian Wielądek – utalentowany multiinstrumentalista. Podczas koncertu będziemy mieli okazję zanurzyć się w niekanonicznych opowieściach z życia Jezusa, które zostały pominięte w Biblii. Apokryfy zaprezentują śpiewane historie, które wzbogacą naszą wiedzę o tej fascynującej postaci. Przed występem Barbara Derlak wprowadzi słuchaczy w tematykę, co pozwoli nam lepiej zrozumieć kontekst i głębię tych opowieści.

Koncert jest wydarzeniem bezpłatnym, jednak z powodu ograniczonej liczby miejsc, należy zgłaszać uczestnictwo na adres: poznanwielureligii@gmail.com.

Projekt „Poznań Wielu Religii” jest współfinansowany przez Miasto Poznań oraz Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Na czasie

Polecane

Korzyści związane z automatyzacją w nawożeniu roślin!

Korzyści związane z automatyzacją w nawożeniu roślin!

Automatyzacja nawożenia roślin to nowoczesne rozwiązanie, które przyczynia się do optymalizacji procesów uprawowych i zwiększenia efektywności produkcji rolniczej. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii, możliwe jest dokładne

zdrowie pracownika

Zdrowie pracownika – jak o nie dbać?

W dzisiejszych czasach zdrowie pracownika staje się coraz ważniejszym tematem zarówno dla pracodawców, jak i dla samych zatrudnionych. Dbając o zdrowie psychiczne i fizyczne, możemy