Policja zatrzymuje czterech sprawców pobicia w Poznaniu!

Policja zatrzymuje czterech sprawców pobicia w Poznaniu!

W wyniku akcji policji, czterech mężczyzn zostało zatrzymanych po brutalnym pobiciu mężczyzny w jednym z hoteli na poznańskim Nowym Mieście. Jednym z podejrzanych był człowiek poszukiwany aż 11 listami gończymi za wcześniejsze przestępstwa. Sprawcom grozi teraz kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Wydarzenie miało miejsce w niedzielę, 28 stycznia bieżącego roku, kiedy to czterej mężczyźni, obywatele Gruzji w wieku od 28 do 56 lat, zaatakowali 63-letniego obywatela Ukrainy w hotelu na Nowym Mieście w Poznaniu. Starszy mężczyzna doznał poważnych obrażeń, w tym złamania żeber, stłuczeń i siniaków. Po zdarzeniu sprawcy uciekli, jednak policja natychmiast podjęła działania w celu ich zatrzymania.

Schwytanie sprawców brutalnego pobicia w Poznaniu!

Dzięki skutecznej pracy operacyjnej policjantów z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto oraz dzielnicowych nowomiejskiej jednostki, sprawcy zostali zatrzymani już 2 lutego. Dwóch z nich schwytano w miejscu pracy, a dwóch kolejnych w ich miejscach zamieszkania. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na postawienie zarzutów pobicia, które spowodowały poważne obrażenia u ofiary. Jednemu z nich dodatkowo postawiono zarzut kierowania gróźb karalnych. Prokurator zastosował wobec nich środki zapobiegawcze, takie jak dozory policyjne i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego. Grozi im kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Najmłodszy z zatrzymanych, 28-latek, został przewieziony prosto do aresztu śledczego, gdzie będzie czekał na proces. Okazało się, że był on poszukiwany aż 11 listami gończymi za wcześniejsze przestępstwa, w tym kradzieże i łamanie sądowych zakazów. Był również winny niezapłaconej grzywny. Za te czyny mężczyźnie grozi łączna kara roku i trzech miesięcy pozbawienia wolności.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Na czasie

Polecane

Jak skutecznie rekrutować specjalistów?

Jak skutecznie rekrutować specjalistów?

Proces rekrutacji specjalistów jest kluczowy dla każdej firmy, która pragnie osiągnąć sukces i rozwijać się w konkurencyjnym środowisku. W Poznaniu, gdzie rynek pracy dynamicznie się