Zakończono prace na skrzyżowaniu ulic Krauthofera i Dmowskiego w Poznaniu!

Zakończono prace na skrzyżowaniu ulic Krauthofera i Dmowskiego w Poznaniu!

MPK Poznań poinformowało o zakończeniu prac związanych z odtwarzaniem nawierzchni na skrzyżowaniu ulic Krauthofera i Dmowskiego. Zmiany w funkcjonowaniu linii autobusowych, które zostały wprowadzone w związku z remontem, będą stopniowo przywracane do stanu pierwotnego. Prace na skrzyżowaniu ulic Krauthofera i Dmowskiego zakończono zgodnie z harmonogramem, co pozwoliło na przywrócenie normalnego ruchu drogowego oraz funkcjonowanie linii autobusowych na tej trasie. Od wtorku, 5 marca br., autobusy linii 179 kursujące w kierunku Dębca PKM wracają na swoją stałą trasę. Ostatni autobus, który odjechał trasą tymczasową, zgodnie z harmonogramem, był o godzinie 20:18 z przystanku Kacza.

Zmiany po zakończeniu remontu!

Wraz z zakończeniem remontu, przywrócone zostało funkcjonowanie stałego przystanku „Drużynowa” znajdującego się na ulicy Góreckiej. Natomiast przystanek tymczasowy na ulicy Drużynowej został zlikwidowany, aby zapewnić płynność ruchu i komfort podróży dla pasażerów. Dla mieszkańców i użytkowników komunikacji miejskiej ta aktualizacja oznacza powrót do normalności i wygody podróżowania. MPK Poznań dziękuje wszystkim za wyrozumiałość i cierpliwość podczas trwania prac remontowych. W razie dodatkowych zmian lub informacji, zachęcamy do śledzenia komunikatów przekazywanych przez MPK Poznań na bieżąco.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Na czasie

Polecane

Jak skutecznie rekrutować specjalistów?

Jak skutecznie rekrutować specjalistów?

Proces rekrutacji specjalistów jest kluczowy dla każdej firmy, która pragnie osiągnąć sukces i rozwijać się w konkurencyjnym środowisku. W Poznaniu, gdzie rynek pracy dynamicznie się